وین تک

وین تک

تاریخچه وین تک

تولید پروفیل UPVC درب و پنجره دوجداره وین تک از سال ۱۹۸۰ میلادی با ابعاد و مقاطع متنوع و باتوجه به نیاز مشتری آغاز گردید.

شرکت وین تک در کشور های مختلف با بیش از ۳ دهه فعالیت در زمینه های درب و پنجره upvc و شیشه های دو و چند جداره ، محصولات خود را عرضه نمود.

با توجه به تقاضای بالا در ایران طی چند سال گذشته، شرکت درب و پنجره وین تک تصمیم به تاسیس کارخانه ای در ایران گرفت.

طی آن در آبان ماه سال ۱۳۹۰ کارخانه وین تک در زمینی به وسعت ۳۶۰۰۰ مترمربع در شهرک سرمایه گزاران خارجی شهر تبریز افتتاح نمود.

تولید و عرضه انواع پروفیل UPVC مورد نیاز صنعت درب و پنجره دوجداره در این کارخانه آغاز شده است.

ماشین آلات وین تک

وین تک توانسته با دانش فنی و متخصصانش در این زمینه و همچنین استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات در صنعت پروفیل های upvc و پنجره های upvc ، برند خودش یعنی برند وینتک را ارائه کند

تنوع رنگ پروفیل وینتک

اصولا رنگ مواد اولیه پروفیل پنجره upvc سفید می باشد که این رنگ با توجه به کیفیت مواد اولیه و فرمولاسیون آن در هر کارخانه ای متفاوت است به طوری که به راحتی میتوان تفاوت رنگ های را از هم تشخیص داد

در کارخانه تولید پنجره دو جداره وین تک در ایران، محصولی با حداکثر شفافیت ممکن با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی تولید و به بازار درب و پنجره دوجداره وینتک عرضه می گردد.

وین تک در جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخگویی به سلیقه مشتریان و همچنین بر طرف کردن نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید درب و پنجره وینتک با پوشش لمینت طرح چوب برجسته نموده است.

کنترل کیفی محصولات وینتک

کنترل کیفی حین فرایند تولید و پس از آن از جمله اقداماتی است که در کیفیت محصول تاثیر شگرف دارد.

درب و پنجره وین تک در طی فرایند تولید و قبل از عرضه به بازار در آزمایشگاه های وینتک تحت تستهای مختلف کیفی قرار می گیرد و از مواد اولیه در هر شیفت کاری نمونه گیری می شود.

همچنین لیستی از آزمایشات روی سطح مقاطع پروفیل انجام می شود که اگر نتایج آنها از حد استاندارد مشخص شده کمتر باشد از ارسال محصول به انبار یا واحد های فروش وینتک جلوگیری به عمل می آید.

لیست آزمایشات به شرح زیر می باشد:

  • تست مقاومت حرارتی تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد
  • تست مقاومت حرارتی تا ۴۰ – درجه سانتی گراد
  • تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش نور خورشید
  • آزمایش میزان مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر
  • شفافیت رنگ سطوح پروفیل
  • کنترل مقاومت نقطه جوش پروفیل
  • کنترل ابعادی دیواره هایمقاطع پروفیل
  • آزمایش میزان صاف بودن سطح پروفیل

در مجموعه تولیدی وین تک طی فرایند بسته بندی، لیبل هایی بر روی بسته های پروفیل قرار می گیرد که اطلاعاتی مانند کد کالا، زمان، تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفیت در خط تولید می باشد که در دوره های زمانی مختلف، قابل پیگیری خواهد بود.

وین تک

همکاری شرکت وین تک با شرگت گرند upvc

 مجموعه گرند در سال ۱۳۸۶ وارد این صنعت شده و با به کارگیری از پیشرفته ترین دستگاه های روز و با داشتن امکانات مناسب توانسته با بهترین برند های تولیدات داخلی برتر همانند وین تک همکاری و اخذ نمایندگی کند

برای اطلاع از قیمت پنجره های وین تک با کارشتاسان ما تماس بگیرید:

تلفن :۲۲۵۶۰۷۲۸-۰۲۱

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *